Lifestyle

Konkurs „Poczuj się piękna – jesteś taka”

Redakcja
Redakcja
17 października 2016
Fot. Materiały prasowe
 

Ile razy przeglądałaś oferty salonów kosmetycznych i urodowych klinik, i nagle, coś podszeptywało ci do ucha – „nie, ty, taka zwykła kobieta, chyba się tam nie wybierasz?”. Chyba każdej z nas zdarzyło się (pewnie nie jeden raz) odsuwać siebie na potem, na za jakiś czas, lepszy  moment. Nieustannie spadamy w dół naszej listy priorytetów. A przecież tak bardzo walczymy o swoją pewność siebie, równouprawnienie, szczęście, dlaczego nie pozwalamy sobie na dbałość o ciało? Dziś zapraszamy was do wspólnej zabawy. To małe wyzwanie, by pozwolić sobie pomarzyć o sobie, swojej cielesności, urodzie. Bez wyrzutów sumienia, strachu przed oceną. Przecież Klinika Piękna, nie gryzie – od dawna nie jest zarezerwowana dla celebrytów czy bogaczy. Warto pomyśleć o sobie, i w całym tym zabieganym życiu znaleźć dla siebie przestrzeń… marzyć, planować.

Pozwól sobie  na marzenia o sobie, swojej urodzie i napisz nam o tym. Kto wie, może są bliżej niż kiedykolwiek wcześniej? Poczuj się piękna – przecież jesteś taka!

Zasady:

 1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu: „Sprawdź dostępne zabiegi w Klinice Estetyki Ciała Beauty Duty i napisz, które z nich wydają Ci się najciekawsze, z którego najchętniej byś skorzystała i dlaczego?”
 2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
 3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę pod czas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Zadanie konkursowe:

„Sprawdź dostępne zabiegi w Klinice Estetyki Ciała Beauty Duty i napisz, które z nich wydają Ci się najciekawsze, z którego najchętniej byś skorzystała i dlaczego?”. Podpowiedzi szukaj na stronie internetowej: 

Nagrody:

3 x bon podarunkowy o wartości 200 zł do wykorzystania na dowolne zabiegi kosmetologiczne w Klinice Estetyki Ciała Beauty Duty w Warszawie.

Vectus porawiony

1a Wnętrze

legend

2a Wnetrze

Emerge porawiony

3a Wnetrze

Beograd 15.03.2009. Kozmeticki salon Celulite expert, tretman lica, celulit, Korolija Magdalena i Danijela Foto:Vesna Andjic

 

Geneo poprzwione

Klinika Estetyki Ciała Beauty Duty to miejsce wyjątkowe, w którym przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń oraz naturalnych technik takich jak Endermologia wykonujemy zabiegi odnawiające naturalne piękno i poprawiające wygląd zarówno kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. Beauty Duty w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza „obowiązek piękna” i właśnie w hołdzie temu hasłu powstała nasza klinika urody.

Jako eksperci w zakresie estetyki ludzkiego ciała, wierzymy, że piękno tkwi w każdym z nas, a rolą zespołu naszej kliniki jest jego pielęgnacja i odnowa. Naszym klientom zapewniamy niezwykłą atmosferę, najlepsze dostępne na rynku zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne oraz referencyjną jakość obsługi klienta przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Nasza klinika urody znajduje się w Warszawie – dokładnie w dzielnicy Targówek, przy ulicy Kondratowicza 18 lok. 411.

Konkurs trwa od 17.10.2016 do 30.10.2016 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Sessionbordercontroller.info do dnia 07.11.2016 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.


Lifestyle

On nie rozumie, co do niego mówisz. Czyli 7 powodów, dla których mężczyzni nas nie słuchają

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
17 października 2016
On nie rozumie, co do niego mówisz. Czyli 7 powodów, dla których mężczyzni nas nie słuchają
Fot. iStock/fcscafeine
 

Schowajcie do kieszeni stereotyp, że kobiety to gaduły, a mężczyźni „milczki”. Według naukowców, panowie wypowiadają dziennie tę samą liczbę słów, co panie. Treść „męskich” rozmów różni się od treści rozmów partnerek tych panów z koleżankami, co jest oczywiste. Statystycznie, kobiety najczęściej mówią o związkach, mężczyźni o sporcie i gadżetach. Problemem utrudniającym porozumienie nie jest jednak różnica zainteresowań. Większość ludzi, zarówno kobiet jak i mężczyzn, nie umie słuchać tak, by zrozumieć drugą stronę.

Ale jakie, typowo męskie zachowania i cechy sprawiają, że panowie nas nie słuchają? Panowie:

1. Nie rozumieją, czego właściwie chcą kobiety

Sztuka konwersacji wymaga nie tyle samego słuchania, co słuchania ze zrozumieniem. Jeśli rozmowa toczy się „na wysokich emocjach”, mężczyźni mają po prostu problemy z ich rozszyfrowaniem. Panowie o wiele częściej mówią wprost, jeśli czegoś potrzebują, czy pragną. Kobiety wolą najpierw opisać to, co czują. Dla przeciętnego faceta to już za dużo, można się pogubić. Poza tym, panie nie wyrażają bezpośrednio swoich potrzeb z powodu różnych obaw („co on sobie pomyśli?”, „a może go zranię?”) i wewnętrznych ograniczeń.

2. Nie potrafią sobie poradzić z emocjami

Panowie czują, że podczas ważnej rozmowy kobiety składają na nich cały swój emocjonalny ładunek. Przytłacza ich to. Zaczynają się czuć sfrustrowani, bo sami niosą niemały bagaż emocji, którego nie potrafią rozładować tak, jak ich partnerki. Słuchają, ale nie znajdują szybkiego rozwiązania, żeby zredukować jej cierpienie i stres. Wycofują się więc, żeby chronić samych siebie przed zalewem emocji, z którymi nie potrafią sobie poradzić.

3.  Nie są uważni na nasze potrzeby

Większość kobiet ma do czynienia z milionami spraw w ciągu doby. Są matkami, pracownikami ,właścicielkami firm, żonami, córkami, wypełniają setki innych ról. Czasami jedyne, czego chcą, to poczuć, że ich partner docenia ich pracę, bo wykonują ją najlepiej, jak potrafią. Dlatego dużo o niej mówią. Panowie wolą w domu zapomnieć o wszystkim co ich zajmowało w ciągu dnia, dlatego nie rozumieją tej potrzeby.

4. Kobiety nie chcą „naprawiania” (ani siebie, ani problemów, z którymi się borykają) przez swoich panów

A panowie kochają naprawiać, nawet jeśli tego nie potrafią. Więc jeśli ich partnerka przychodzi z problemem tylko po to, żeby o nim opowiedzieć, wyraźnie prosząc, by nie dawał jej gotowych rozwiązań – on się wyłącza. Przestaje się skupiać na tym, co ona mówi, by wrócić do tego, co rzeczywiście może naprawić.

5. Myślą o czymś innym

Wielozadaniowość nie jest cechą męską. Podzielność uwagi bywa dla panów bardzo trudna. Jeśli zajmuje ich jakiś konkretny, własny problem, coś, co jest dla nich ważne, ignorują otoczenie. Są po prostu w swojej własnej przestrzeni, w innym wymiarze.

6. Bywają egoistyczni

Kiedy widzą problem, emocje, smutek, czy łzy, salwują się ucieczką. Dużo lepiej byłoby im, gdyby w tym momencie ktoś zapytał o ich potrzeby i skierował rozmowę na to przyjemniejsze tory. Oczywiście, to nie jest cecha wszystkich mężczyzn, ale tych, o niższym stopniu dojrzałości. Badacze są jednak zgodni, że w kwestii empatii, górują kobiety. To one są o wiele częściej niż panowie, skłonne do wzięcia udziału w „trudnej” rozmowie.

7. Bywa, że nie potrafią rozmawiać

Lubią za to przyjmować „mentorskie tony”, żeby poczuć się „taaaacy mądrzy”przy swoich partnerkach. No i zaraz się denerwują, że się im przerywa. Aktywne słuchanie im nie idzie., co tylko prowadzi do frustracji obu stron i poczucia niezrozumienia. Przydałoby się trochę wiedzy z zakresu efektywnej komunikacji w związku. Nie, nie tylko panom. Nam wszystkim.

Do tanga trzeba dwojga. Miłość i dobre chęci jednej strony nie wystarczą, żeby nauczyć się rozmawiać z partnerem o tym, co dla nas ważne. Pamiętajmy jeszcze o jednym: mówić, żeby zostać wysłuchanym, to jedno. Rozmawiać i poczuć, że jest między nami porozumienie, to co innego.


Źródło:


Lifestyle

Regulamin konkursu „Poczuj się piękna – jesteś taka”

Redakcja
Redakcja
17 października 2016
Fot. Materiały prasowe

Regulamin konkursu „Poczuj się piękna – jesteś taka”

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE „Poczuj się piękna – jesteś taka”

§1. Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem Konkursu pod nazwą Konkurs „Poczuj się piękna – jesteś taka” zwanego dalej „Konkursem”, jest portal Blum Media
  sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a/42, 02-954 Warszawa, zarejestrowany
  w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000573762,
  o kapitale zakładowym w wysokości 10 000 złotych.
 2. Konkurs zostanie przeprowadzony na stronie internetowej www.ohme.pl oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych Organizatora w okresie od 17.10.2016 do 30.10.2016 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Sessionbordercontroller.info do dnia 07.11.2016 roku.
 3. Sponsorem nagród w Konkursie jest Klinika Estetyki Ciała Beauty Duty – zwana dalej Sponsorem.
 4. Regulamin stanowi podstawę organizacji Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników.
 5. Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie internetowej .

 

§2. Uczestnictwo w Konkursie

 1. Uczestnikami Konkursu mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, spełniające warunki określone w Regulaminie.
 2. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatora i pracownicy Sponsora nagród, jak również ich małżonkowie, dzieci, rodzice oraz rodzeństwo.
 3. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w Regulaminie zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
 4. Uczestnik oświadcza, że nadesłane zgłoszenie Konkursowe jest jego autorstwa i nie narusza praw autorskich osób trzecich.
 5. Jednocześnie Uczestnik oświadcza, że ma prawo do dysponowania swoim utworem oraz że nie narusza przy tym praw autorskich i majątkowych osób trzecich.

 

§3. Przebieg i warunki udziału w Konkursie

 1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do artykułu KONKURS wykonaj zadanie konkursowe: „Sprawdź dostępne zabiegi w klinice Beauty Duty i napisz, które z nich wydają Ci się najciekawsze, z którego najchętniej byś skorzystała i dlaczego?”
 1. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na platformie do komentowania Organizatora.
 2. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi, Organizator weźmie pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

 §4. Zasady wyłaniania laureatów Konkursu

 1. Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni tylko spośród uczestników, którzy spełniają warunki wymienione w Regulaminie.
 2. 3 laureatów zostanie wyłonionych na podstawie najciekawszej odpowiedzi przez jury, w skład którego wchodzą pracownicy i redaktorzy portalu www.ohme.pl
 3. Wyniki zostaną opublikowane do dnia 07.11.2016 roku na stronie internetowej www.ohme.pl.

 §5. Nagrody w Konkursie i sposób ich przekazania

 1. Sponsorem nagród w Konkursie jest Klinika Estetyki Ciała Beauty Duty.
 2. Laureatami Konkursu zostaną 3 osoby, które wybierze jury na podstawie najciekawszej odpowiedzi.
  3 x bon podarunkowy o wartości 200 zł do wykorzystania na dowolne zabiegi kosmetologiczne w Klinice Urody Beauty Duty w Warszawie.
 3. Nie istnieje możliwość zamiany nagród rzeczowych na ich równowartość w gotówce lub zamiany na inną nagrodę.
 4. Jeżeli laureat Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w Regulaminie, Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru innego laureata Konkursu.
 5. Udział w Konkursie i przesłanie pracy Konkursowej jest jednoznaczne z prawem do wykorzystania jej przez Organizatora w celach promocyjnych.
 6. Przesyłając pracę Konkursową, Uczestnik powinien wyrazić zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie przez Uczestnika danych osobowych jest dobrowolne, choć konieczne do wzięcia udziału w Konkursie. Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
 7. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom przez Sponsora za pośrednictwem poczty elektronicznej lub przesyłką poleconą lub kurierską w ciągu 14 dni od daty przesłania Organizatorowi danych kontaktowych przez Laureatów Konkursu.

 §6. Odpowiedzialność Organizatora

 1. Organizator Konkursu ponosi pełną odpowiedzialność za treść regulaminu i przebieg Konkursu. Organizator i sponsor nagrody nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość, terminowość doręczenia pism i nagród przez Pocztę Polską lub kuriera. Organizator i sponsor nagrody nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości związane z opóźnieniem lub niedoręczeniem nagrody spowodowanym podaniem przez Uczestnika błędnego adresu lub innych danych. Organizator i sponsor nagrody nie ponosi odpowiedzialności za zmianę miejsca zamieszkania Uczestnika lub zmianę innych danych uniemożliwiającą dostarczenie nagrody albo powiadomienie o wygranej. W takim przypadku Uczestnik traci prawo do nagrody.
 2. Wszelkie reklamacje Uczestników dotyczące przebiegu Konkursu mogą być składane przez Uczestników w terminie 30 dni od daty zakończenia Konkursu. Reklamacja powinna być przesłana na adres Organizatora, w formie pisemnej pod rygorem nieuwzględnienia jej oraz zawierać imię i nazwisko Uczestnika zgłaszającego reklamację, jego adres korespondencyjny oraz dokładny opis okoliczności stanowiących podstawę reklamacji.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do pozostawienia bez rozpatrzenia reklamacji zgłoszonych po terminie, o którym mowa powyżej, jak również reklamacji niespełniających innych wymogów wskazanych w ust. 2.
 4. Złożone reklamacje, spełniające wymogi, o których mowa w ust. 2, rozpatrywane będą w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji. Zainteresowani Uczestnicy zostaną powiadomieni o sposobie rozpatrzenia reklamacji listem poleconym wysłanym w terminie 14 dni od rozpatrzenia reklamacji.

 §7. Postanowienia końcowe

 1. W razie szczególnych, niezawinionych przez Organizatora okoliczności uniemożliwiających przeprowadzenie Konkursu na dotychczasowych zasadach Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie z równoczesnym poinformowaniem o tym uczestników za pośrednictwem strony www.ohme.pl.
 2. Serwis Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść regulaminu, przebieg Konkursu ani działania Organizatora, w tym za wyłanianie zwycięzców i przekazywanie nagród.
 3. Konkurs w żaden sposób nie jest sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.
 4. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, zakładem wzajemnym lub grą na automatach w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z dnia 30 listopada 2009 r.).

 


Zobacz także

Jak zdobyć faceta, czyli 9 magicznych zdań, którym żaden mężczyzna się nie oprze

9 trików, które sprawią, że będziesz najbardziej czarującą osobą w towarzystwie

Zachorowała. Była zdana na siebie. I na łaskę służby zdrowia

リンク kokun.net

https://buysteroids.in.ua