Lifestyle

„Chcę byś wiedział, że jesteś dla mnie wszystkim, cudem nad cudami”. Akcja „List do dziecka”

Listy do redakcji
Listy do redakcji
1 czerwca 2018
 

Kochany synku,

Piszę do Ciebie list, który mam nadzieję przeczytasz jak już będziesz umiał czytać i przekonasz się jak wiele dla mnie skarbie znaczysz. Jesteś moim jedynym syneczkiem wyczekiwanym i stworzony z wielkiej miłości mojej i taty. Tak bardzo się bałam, że nie będę Ciebie mieć. Tego jeszcze nie wiesz, że podczas ciąży byliśmy tyle razy w szpitalu, po to byś mógł pojawić się na świecie.

Robiliśmy wszystko by Ciebie ratować, mamusia codziennie łykała tabletki podtrzymujące ciąże i mocno wierzyła, że wszystko się uda. I dzięki Bogu udało się-urodziłeś się dużych chłopcem, z mały komplikacjami, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Synku kochany nie wiesz, że przed Tobą mama była 2 razy w ciąży, niestety Twoje rodzeństwo odeszło tam wysoko-do nieba i wierzę, że codziennie na Ciebie spoglądają i chronią Ciebie, wierzę, że są gdzieś obok i cieszą się naszym szczęściem. Chcę Ci powiedzieć synku, że jesteś najcudowniejszą niespodzianką jaka mogła mnie spotkać w życiu. Gdy się pojawiłeś zmieniłeś nasze życie w szczęśliwsze. Dzięki Tobie mam siłę, mam energię do działania, codziennie dzięki Twojej słodkiej buzi uśmiecham się. Dziękuję Ci syneczku, że jesteś, że rozświetlasz każdy mój dzień, że dajesz mi wiarę i nadzieję i niesamowite szczęście.

Dziękuję za Twoje czułe przytulanie, za Twoją słodką minę, uśmiechy, wygłupy i ogrom radości, którą mi dajesz. Dziękuję za to, że mówisz MAMA -to takie wspaniałe. Zmieniłeś moje życie o 360 stopni,  dzięki Tobie zaczęłam dostrzegać piękno w małych rzeczach, zatrzymałam się i zaczęłam żyć pełną piersią. Dzięki Tobie synku zrozumiałam jak ważne w życiu kobiety jest bycie mamą, które dodało mi skrzydeł, zmieniło mnie w lepszą osobę. Dla Ciebie chcę żyć, chcę Ci dać 100% siebie, chcę być wiedział, że MAMA ZAWSZE JEST. Twój tatuś to cudowny człowiek i razem z Tobą tworzymy wspaniałą, szczęśliwą rodzinę-nie ma nic piękniejszego. Masz dopiero 15 miesięcy, a jesteś już taki odkrywczy. Uwielbiam z Tobą odkrywać świat, podróżować, poznawać na nowo znane mi już miejsca i jeszcze bardziej się nimi zachwycać. Miłość jaka między nami jest nie do opisania, jest wyjątkowa, pełna niesamowitych emocji, wzruszeń. Wspieramy się, ulepszamy, uzupełniamy. Jesteśmy jak to mówi Twoja babcia duet na 102!

Chcę byś wiedział, że jesteś dla mnie wszystkim, cudem nad cudami i że zawsze będę Cię mocno kochać. Możesz liczyć na mnie w każdej sytuacji, będę Cię wspierać, dawać siłę, jaką i Ty mi dajesz. Piotrusiu, mój skarbie-pamiętaj, że jesteś dla mnie najważniejszy i zrobię wszystko być dalej był taki radosny i szczęśliwy jak do tej pory. Synku wiedz, że mama jest najszczęśliwszą osobą na świecie-dzięki TOBIE! kocham Cię nad życie

Kocham, Kocham, Kocham

B.

Akcja „List do dziecka”

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wybrane listy opublikujemy. A spośród nich wybierzemy laureatów.”

List przesyłajcie na adres [email protected] z dopiskiem „List do dziecka” oraz informacją, jak chcecie zostać podpisani.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Sessionbordercontroller.info.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Zasady:

1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy wykonać zadanie konkursowe.

2. Czas trwania akcji: 17.05. 2018 – 1.06.2018 roku.

3. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze pocztowym Organizatora.

4. Jedna osoba, może wygrać jedną nagrodę.

Tym razem mamy dla was nie lada niespodziankę, do naszej akcji włączyli się cudowni Partnerzy i Sponsorzy i… przygotowali dla was świetne nagrody! Zresztą zobaczcie sami!

PS: Zestawy nagród znajdziecie na dole. 😉

Partnerzy:

 

 

 | 

  | 

 


Nagrody:

NAGRODA I STOPNIA

1 x rodzinny weekend w 

Jesień nad morzem jest wspaniała. Powietrze przepełnione jodem, szum fal i ciepłe promienie jesiennego słońca. Dla tych, którzy cenią sobie uroki tej pory roku przygotowaliśmy specjalną ofertę.

 • wyśmienite śniadania w formie bufetu szwedzkiego
 • obiadokolacje z dużym wyborem dań ciepłych i zimnych
 • Wi-Fi
 • darmowy dostęp do basenu, jacuzzi, sauny, łaźni
 • bezpłatne wypożyczenie rowerów
 • nielimitowany dostęp do sali ćwiczeń
 • nieograniczona zabawa w sali Baltinek dla najmłodszych Gości
 • możliwość korzystania z pokoju do gier (X-Box, bilard, piłkarzyki)
 • rozległy ogród z siłownią zewnętrzną oraz dużym placem zabaw

Wejscie_glowne

Weekendowy pobyt dla rodziny   w zarezerwowanym uprzednio terminie, w okresie 1.10 – 31.12.2018 roku,  z wyłączeniem okresu Świąt Bożego Narodzenia.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

*Na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jedn. Dz. U. z 2012 r., poz. 361 z późn. zm.) wydanie nagród, o których mowa w ust.1 powyżej, podlega opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Obowiązek podatkowy ciąży na Laureacie, wygrywającym nagrodę. W celu dopełnienia formalności, należy skontaktować się z organizatorem. Warunkiem wydania nagrody jest uregulowanie zaliczki na podatek dochodowy.

linia 2px

NAGRODA II STOPNIA

3 x zestaw nagród, składający się z:

Kto zostanie na lodzie? Wesołe pingwiny to niezłe zgrywusy, zawsze gotowe na figle i zabawy. Chowają przed innymi kolorowe jajka. Gracze rzucają 2 kostkami i starają odgadnąć, który pingwin ukrywa jajka w kolorze wskazany przez kostki. Pierwszy gracz, który zbierze na swojej górze lodowej 6 pingwinów wraz z ich kolorowymi jajkami, wygrywa grę. W tej wesołej rywalizacji przydadzą się dobra pamięć i odrobina szczęścia.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Chyba każdy z nas grał kiedyś w kółko i krzyżyk. Nikt jednak nie wyobrażał sobie pewnie, że tę prostą grę można nieco ulepszyć i sprawić, że będzie wymagała jeszcze większych umiejętności taktycznych i dawała jeszcze więcej radości! Wydawnictwo Fox Games stworzyło jednak coś niepowtarzalnego – kółko i krzyżyk z możliwością „zjadania” pionków przeciwnika (albo nawet własnych). Zasady są proste – każdy z graczy dostaje 5 pionków w 3 różnych rozmiarach, aby móc pod nimi schować pionki drugiego gracza. Trzeba więc dobrze rozegrać rundę, aby nie zostać zbyt szybko zjedzonym i jednocześnie móc zjeść przeciwnika.

Gra przeznaczona dla dzieci powyżej 5 roku życia.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

1 x plecaczek-worek

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

1 zestaw kosmetyków  (składający się z: emulsji wodoodpornej dla dzieci spf 25, emulsji wodoodpornej dla dzieci spf 50+,  emulsji wodoodpornej dla dzieci spf30, mleczka dla dzieci wodoodpornego w sprayu spf 30, mleczka dla dzieci po opalaniu)

01116_ZIAJKA EMULSJA DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 25_46826_bs 01114_ZIAJKA EMULSJA DO OPALAN.DLA DZIECI SPF 50+_46822_bs
01118_ZIAJKA MLECZKO DLA DZIECI PO OPALANIU_SPRAY_46818_bs 01115_ZIAJKA EMULSJA DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 30_46824_bs 01117_ZIAJKA MLECZKO DLA DZIECI WODOODPORNE SPF30_SPRAY_46817_bs

Laureaci otrzymują zestawy kosmetyków Ziaja z serii ziajka, które obejmują niezbędne latem preparaty fotoochronne z SPF 25, 30 i 50 oraz łagodzące mleczko po opalaniu. Ziajka już od pierwszych chwil życia Twojego dziecka troszczy się o zdrową pielęgnację i wspomaga naturalne funkcje delikatnej skóry. Przebadane klinicznie, bezpieczne i skuteczne preparaty ziajka powstały w oparciu o długoletnie doświadczenie w opracowywaniu kosmetyków dla dzieci i niemowląt oraz we współpracy ze specjalistami w dziedzinie pediatrii, dermatologii, alergologii i stomatologii.

1 x tonik 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

– w trosce o zdrowie Twojego dziecka

 • Zawiera 9 najważniejszych witamin i wapń, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju
 • Wapń i witamina D są potrzebne do utrzymania zdrowych kości i zębów
 • Polecany wszystkim dzieciom w okresie wzrostu
 • Produkt w 100% naturalny, smaczny, dzieci go lubią.

linia 2px

NAGRODA III STOPNIA

5 x zestaw nagród składający się z:

1 x dowolne obuwie tekstylne lub koszulka wybrana przez laureata w sklepie 

 242p077  110P311
 251X083  116X234

1 x zestaw dwóch książek od  (zestawy zostaną przydzielone laureatom losowo)

zestaw nr 1.

rozowa-walizka.1

sam-i-watson-przeganiaja-gniew.1

zestaw nr 2.

 o-kamilu-ktory-patrzy-rekami.1

 wielka-ksiega-ciemnosci.1

zestaw nr 3.

zwierzeta-wokol-nas-przeciwienstwa.1

 wszyscy-ziewaja.1

zestaw nr 4.

 skarb-czarnej-mumii.1

 ariol-wszyscy-jestesmy-osiolkami.1


zestaw nr 
5.

piate-przez-dziewiate.1

wazne-rzeczy.1

1 x zestaw kosmetyków   (składający się z: emulsji wodoodpornej dla dzieci spf 25, emulsji wodoodpornej dla dzieci spf 50+,  emulsji wodoodpornej dla dzieci spf30, mleczka dla dzieci wodoodpornego w sprayu spf 30, mleczka dla dzieci po opalaniu)

1 x tonik 

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

 


Lifestyle

„Jestem Mamą, chcę być Kobietą spełnioną, abyście miały we mnie oparcie i pomoc”. Akcja „List do dziecka”

Listy do redakcji
Listy do redakcji
1 czerwca 2018
 

Kochane moje dzieciaczki,

jesteście ze mną długo i niedługo, bo czas z wami gna bardzo szybko. Jestem Mamą, Waszą już na zawsze. Odkąd pojawiłyście się na świecie mój czas jest Waszym czasem. Macierzyństwo to wybuchowa mikstura, która łączy w sobie niebo i piekło, złość i szczęście, krzyk i pocałunek, bezradność i pewność siebie, stałą i zmienność, monotonię i ekscytację. Jesteście Kalejdoskopem mojego życia, każdy dzień na pozór taki sam, różni się od poprzedniego diametralnie. Macierzyństwo dało mi wiele, trochę zabrało, ale w przyrodzie musi być równowaga. Odkąd jestem Mamą wiem jak pyszny jest szpinak, potrafię serwować najpyszniejsze placuszki z kaszy jaglanej, martwię się każdą krostką na Waszych delikatnych ciałkach. Wiem co to strach, bezradność, wiem gdzie są schody do nieba i do piekła, bo wiele razy miałam ochotę iść do samego diabła, byle by Wam pomóc. Dałyście mi siłę i pewność siebie, której nigdy nie miałam. Dzięki Wam wiem, że nie ma takich drzwi do których nie zapukam jeśli zajdzie taka potrzeba. Mam gorące serce, ramiona pełne miłości, a język pełen ciętych ripost, którymi chcę Was chronić przed złem tego świata. Jestem Waszą Mamą, zdarza się, że na Was krzyczę, że przy Was płaczę… Chciałabym być niezłomna w Waszych ufnych oczkach ale choć jestem Mamą i mam supermoce to tak jak Wy urodziłam się tylko człowiekiem. Mam chwile zwątpienia i bezradności, mam myśli, których żałuję, wiem, że tego nie da się uniknąć ale każdego dnia pracuję nad sobą.

Dzięki Wam wiem co należy robić po upadku – wstać i iść dalej! Wiem, że każdy dzień jest Cudem, jestem z Wami tu i teraz, smakuję życie.

Tak wiele i tak niewiele.

Jestem Mamą, chcę być Kobietą spełnioną, abyście miały we mnie oparcie i pomoc. A na koniec chcę przekazać Wam jeszcze jedną radę, którą i ja dostałam od swojej mamy-Waszej babci. I tak rozmyślając nad tą najważniejszą, to mogę śmiało napisać, że mama zawsze radziła mi żeby stawiać na niezależność – mieć wykształcenie, pracę, prawo jazdy, własne pasję, żeby nawet w momentach kryzysu lub samotności potrafić żyć z samą sobą tj. zarobić na siebie, pojechać gdzie się chce, potrafić spędzić pozytywnie czas. Poza tym radziła mi zachować pogodę ducha i szukać wszędzie tego, co pozytywne, bo jak wiadomo uśmiech działa kojąco na wszystko, a w zdrowym ciele zdrowy duch. Reasumując: Mama radziła, ze: Warto być szczęśliwym!

Bądźcie i Wy szczęśliwi! Dziękuję Ci mamo!

Ka Woch

Akcja „List do dziecka”

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wybrane listy opublikujemy. A spośród nich wybierzemy laureatów.”

List przesyłajcie na adres [email protected] z dopiskiem „List do dziecka” oraz informacją, jak chcecie zostać podpisani.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Sessionbordercontroller.info.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Zasady:

1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy wykonać zadanie konkursowe.

2. Czas trwania akcji: 17.05. 2018 – 1.06.2018 roku.

3. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze pocztowym Organizatora.

4. Jedna osoba, może wygrać jedną nagrodę.

Tym razem mamy dla was nie lada niespodziankę, do naszej akcji włączyli się cudowni Partnerzy i Sponsorzy i… przygotowali dla was świetne nagrody! Zresztą zobaczcie sami!

PS: Zestawy nagród znajdziecie na dole. 😉

Partnerzy:

 

 

 | 

  | 

 


Nagrody:

NAGRODA I STOPNIA

1 x rodzinny weekend w 

Jesień nad morzem jest wspaniała. Powietrze przepełnione jodem, szum fal i ciepłe promienie jesiennego słońca. Dla tych, którzy cenią sobie uroki tej pory roku przygotowaliśmy specjalną ofertę.

 • wyśmienite śniadania w formie bufetu szwedzkiego
 • obiadokolacje z dużym wyborem dań ciepłych i zimnych
 • Wi-Fi
 • darmowy dostęp do basenu, jacuzzi, sauny, łaźni
 • bezpłatne wypożyczenie rowerów
 • nielimitowany dostęp do sali ćwiczeń
 • nieograniczona zabawa w sali Baltinek dla najmłodszych Gości
 • możliwość korzystania z pokoju do gier (X-Box, bilard, piłkarzyki)
 • rozległy ogród z siłownią zewnętrzną oraz dużym placem zabaw

Wejscie_glowne

Weekendowy pobyt dla rodziny   w zarezerwowanym uprzednio terminie, w okresie 1.10 – 31.12.2018 roku,  z wyłączeniem okresu Świąt Bożego Narodzenia.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

*Na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jedn. Dz. U. z 2012 r., poz. 361 z późn. zm.) wydanie nagród, o których mowa w ust.1 powyżej, podlega opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Obowiązek podatkowy ciąży na Laureacie, wygrywającym nagrodę. W celu dopełnienia formalności, należy skontaktować się z organizatorem. Warunkiem wydania nagrody jest uregulowanie zaliczki na podatek dochodowy.

linia 2px

NAGRODA II STOPNIA

3 x zestaw nagród, składający się z:

Kto zostanie na lodzie? Wesołe pingwiny to niezłe zgrywusy, zawsze gotowe na figle i zabawy. Chowają przed innymi kolorowe jajka. Gracze rzucają 2 kostkami i starają odgadnąć, który pingwin ukrywa jajka w kolorze wskazany przez kostki. Pierwszy gracz, który zbierze na swojej górze lodowej 6 pingwinów wraz z ich kolorowymi jajkami, wygrywa grę. W tej wesołej rywalizacji przydadzą się dobra pamięć i odrobina szczęścia.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Chyba każdy z nas grał kiedyś w kółko i krzyżyk. Nikt jednak nie wyobrażał sobie pewnie, że tę prostą grę można nieco ulepszyć i sprawić, że będzie wymagała jeszcze większych umiejętności taktycznych i dawała jeszcze więcej radości! Wydawnictwo Fox Games stworzyło jednak coś niepowtarzalnego – kółko i krzyżyk z możliwością „zjadania” pionków przeciwnika (albo nawet własnych). Zasady są proste – każdy z graczy dostaje 5 pionków w 3 różnych rozmiarach, aby móc pod nimi schować pionki drugiego gracza. Trzeba więc dobrze rozegrać rundę, aby nie zostać zbyt szybko zjedzonym i jednocześnie móc zjeść przeciwnika.

Gra przeznaczona dla dzieci powyżej 5 roku życia.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

1 x plecaczek-worek

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

1 zestaw kosmetyków  (składający się z: emulsji wodoodpornej dla dzieci spf 25, emulsji wodoodpornej dla dzieci spf 50+,  emulsji wodoodpornej dla dzieci spf30, mleczka dla dzieci wodoodpornego w sprayu spf 30, mleczka dla dzieci po opalaniu)

01116_ZIAJKA EMULSJA DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 25_46826_bs 01114_ZIAJKA EMULSJA DO OPALAN.DLA DZIECI SPF 50+_46822_bs
01118_ZIAJKA MLECZKO DLA DZIECI PO OPALANIU_SPRAY_46818_bs 01115_ZIAJKA EMULSJA DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 30_46824_bs 01117_ZIAJKA MLECZKO DLA DZIECI WODOODPORNE SPF30_SPRAY_46817_bs

Laureaci otrzymują zestawy kosmetyków Ziaja z serii ziajka, które obejmują niezbędne latem preparaty fotoochronne z SPF 25, 30 i 50 oraz łagodzące mleczko po opalaniu. Ziajka już od pierwszych chwil życia Twojego dziecka troszczy się o zdrową pielęgnację i wspomaga naturalne funkcje delikatnej skóry. Przebadane klinicznie, bezpieczne i skuteczne preparaty ziajka powstały w oparciu o długoletnie doświadczenie w opracowywaniu kosmetyków dla dzieci i niemowląt oraz we współpracy ze specjalistami w dziedzinie pediatrii, dermatologii, alergologii i stomatologii.

1 x tonik 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

– w trosce o zdrowie Twojego dziecka

 • Zawiera 9 najważniejszych witamin i wapń, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju
 • Wapń i witamina D są potrzebne do utrzymania zdrowych kości i zębów
 • Polecany wszystkim dzieciom w okresie wzrostu
 • Produkt w 100% naturalny, smaczny, dzieci go lubią.

linia 2px

NAGRODA III STOPNIA

5 x zestaw nagród składający się z:

1 x dowolne obuwie tekstylne lub koszulka wybrana przez laureata w sklepie 

 242p077  110P311
 251X083  116X234

1 x zestaw dwóch książek od  (zestawy zostaną przydzielone laureatom losowo)

zestaw nr 1.

rozowa-walizka.1

sam-i-watson-przeganiaja-gniew.1

zestaw nr 2.

 o-kamilu-ktory-patrzy-rekami.1

 wielka-ksiega-ciemnosci.1

zestaw nr 3.

zwierzeta-wokol-nas-przeciwienstwa.1

 wszyscy-ziewaja.1

zestaw nr 4.

 skarb-czarnej-mumii.1

 ariol-wszyscy-jestesmy-osiolkami.1


zestaw nr 
5.

piate-przez-dziewiate.1

wazne-rzeczy.1

1 x zestaw kosmetyków   (składający się z: emulsji wodoodpornej dla dzieci spf 25, emulsji wodoodpornej dla dzieci spf 50+,  emulsji wodoodpornej dla dzieci spf30, mleczka dla dzieci wodoodpornego w sprayu spf 30, mleczka dla dzieci po opalaniu)

1 x tonik 

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

 


Lifestyle

„Czego nas nauczyłaś? ELASTYCZNOŚCI. Wcześniej mieliśmy swoją wizję, jak wychować dziecko. Oczywiście, była to wizja teoretyków”. Akcja „List do dziecka”

Listy do redakcji
Listy do redakcji
1 czerwca 2018

Kochana Kruszynko,

Tak się cieszymy, że wreszcie jesteś z nami… Od czterech miesięcy jesteś całym naszym światem, oczkiem w głowie, kosmosem, sercem. Zanim się pojawiłaś, myśleliśmy o Tobie jako o kolejnym projekcie, który trzeba zrealizować, „odhaczyć”. Byliśmy skoncentrowani na pracy i decyzję o posiadaniu dziecka wciąż odkładaliśmy na później. Jednak nadszedł czas, kiedy poczuliśmy, że „to odpowiedni moment”. Wtedy, o ironio losu, pojawiły się moje problemy zdrowotne… Pamiętam, jak długo płakałam z bezradności, kiedy leczenie nie przynosiło oczekiwanych efektów. Jednak wtedy, kiedy nie mieliśmy już nadziei – pojawiłaś się Ty i poczuliśmy się szczęśliwi jak nigdy dotąd.

Przewróciłaś nasze życie do góry nogami, zmieniłaś priorytety oraz styl życia. Dwa miesiące przed Twoimi narodzinami postanowiliśmy wyprowadzić się z mieszkania w bloku i zamieszkać w domku na wsi. Tę decyzję podjęliśmy tylko ze względu na Ciebie, choć kosztowała nas dużo stresów oraz wymagało sporo wysiłku. Chcieliśmy, abyś rosła w pięknym i spokojnym otoczeniu, mając dużo przestrzeni dookoła. Mamy nadzieję, że Twoje dzieciństwo będzie beztroskie, pełne radości, ciepła i uśmiechów, choć najważniejsze jest dla nas to, abyś była zdrowa. Marzy nam się, aby zawsze otaczały Cię same życzliwe osoby.

Czego nas nauczyłaś? ELASTYCZNOŚCI. Wcześniej mieliśmy swoją wizję, jak wychować dziecko. Oczywiście, była to wizja teoretyków. Zakładaliśmy na przykład, że nie będziemy Ci podawali smoczka, że będziesz spała tylko w swoim łóżeczku. Jednak już w szpitalu zweryfikowałaś te plany; płakałaś tak głośno, że od razu musiałam podać Ci smoczek, i od początku spałam z Tobą w jednym łóżku, ponieważ miałam problemy z kręgosłupem i przenoszenie Cię po karmieniu do łóżeczka było sporym utrudnieniem. SPONTANICZNOŚCI. Wcześniej nasze życie było podporządkowane misternym planom i harmonogramom. Jednak obecnie nasze plany stały się ogólne, a na co dzień poddajemy się rytmowi spędzania czasu z Tobą. Każdego dnia dzięki Tobie realizuję ideę slow life oraz trenuję mindfulness. CIERPLIWOŚCI. Nie sądziliśmy, że mamy w sobie takie jej pokłady. Kiedy miałaś kolki, po kilka godzin nosiliśmy Cię i uspokajaliśmy. Nie wiem, skąd czerpaliśmy na to siły – chyba nam je przekazywałaś. To prawda, często odbierasz nam energię, ale potem jeden Twój uśmiech oddaje ją podwójnie lub nawet kilkukrotnie. W naszym życiu pojawiły się również rytuały, na przykład kąpiel lub czytanie książeczek. Chociaż są to czynności powtarzalne, nie nudzą nas – zawsze są dla nas świętem. WDZIĘCZNOŚCI. Za to, co mamy. Za to, że mamy Ciebie. Nie wybiegamy zbytnio w przyszłość – dostrzegamy uroki chwili obecnej. Staramy się dziękować za nie losowi. KREATYWNOŚCI. Nigdy dotąd tyle nie śpiewaliśmy, nie tańczyliśmy, nie przeglądaliśmy książeczek. Staramy się aktywnie spędzać z Tobą czas, jeździć z Tobą w różne miejsca, abyś mogła poznawać nowych ludzi i gromadzić nowe doświadczenia. CZUŁOŚCI. Dostarczasz nam wielu wzruszeń. Każde Twoje nowe osiągnięcie, nowy gest, zauważamy i cieszymy się ze wszystkich Twoich osiągnięć. Pierwszy uśmiech, podnoszenie główki, przewrócenie się z pleców na brzuszek, trzymanie zabawki w rączce… Wszystko to nas niezmiennie zachwyca. Jesteśmy z Ciebie dumni.

Postanowiliśmy, że będziemy każdego dnia mówić Ci, jak bardzo Cię kochamy. Sami rzadko mieliśmy okazję słyszeć takie słowa od naszych rodziców. To nie była ich wina – po prostu nie potrafili w ten sposób okazywać uczuć. My pragniemy, aby takie wyznania towarzyszyły Ci każdego dnia.

Czym się najbardziej martwimy? Tym, że nie poznasz żadnego ze swoich dziadków. Wiemy, że ich nieobecności nie będziemy Ci w stanie nigdy zrekompensować. Możemy Ci jedynie opowiadać, jakimi byli wspaniałymi ludźmi. Martwi nas również to, jak Cię wychować tak, abyś była zarówno wrażliwa i dobra, ale i zaradna oraz sprytna. Chcielibyśmy, abyś nie była naiwna, abyś potrafiła sobie poradzić w życiu, nie będąc przy tym bezwzględna i okrutna. Czy da się to pogodzić? To nasz rodzicielski dylemat.

O czym marzymy? Aby wychować Cię na osobę otwartą, ciekawą świata, świadomą tego, że jeśli czegoś pragniesz, możesz to zrealizować i że „sky is the limit”. Aby nie przywiązywać Cię na siłę do nas, abyś miała odwagę wyfrunąć z gniazda i realizować swoje pasje i ambicje. Nigdy nie chcielibyśmy być Twoim hamulcem. Pragniemy również, abyś miała rodzeństwo. Wiemy, jak ważne jest to, aby w życiu mieć na kogo liczyć. Często to właśnie rodzina jest największym oparciem.

Chyba jest tak, że nie tylko my Ciebie wychowujemy. Ty również nas wychowujesz, każdego dnia. Bardzo Ci za to dziękujemy. Czujemy się zaszczyceni, będąc Twoimi rodzicami.

Mama wraz z Tatą

Agnieszka Pawlicka

Akcja „List do dziecka”

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wybrane listy opublikujemy. A spośród nich wybierzemy laureatów.”

List przesyłajcie na adres [email protected] z dopiskiem „List do dziecka” oraz informacją, jak chcecie zostać podpisani.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Sessionbordercontroller.info.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Zasady:

1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy wykonać zadanie konkursowe.

2. Czas trwania akcji: 17.05. 2018 – 1.06.2018 roku.

3. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze pocztowym Organizatora.

4. Jedna osoba, może wygrać jedną nagrodę.

Tym razem mamy dla was nie lada niespodziankę, do naszej akcji włączyli się cudowni Partnerzy i Sponsorzy i… przygotowali dla was świetne nagrody! Zresztą zobaczcie sami!

PS: Zestawy nagród znajdziecie na dole. 😉

Partnerzy:

 

 

 | 

  | 

 


Nagrody:

NAGRODA I STOPNIA

1 x rodzinny weekend w 

Jesień nad morzem jest wspaniała. Powietrze przepełnione jodem, szum fal i ciepłe promienie jesiennego słońca. Dla tych, którzy cenią sobie uroki tej pory roku przygotowaliśmy specjalną ofertę.

 • wyśmienite śniadania w formie bufetu szwedzkiego
 • obiadokolacje z dużym wyborem dań ciepłych i zimnych
 • Wi-Fi
 • darmowy dostęp do basenu, jacuzzi, sauny, łaźni
 • bezpłatne wypożyczenie rowerów
 • nielimitowany dostęp do sali ćwiczeń
 • nieograniczona zabawa w sali Baltinek dla najmłodszych Gości
 • możliwość korzystania z pokoju do gier (X-Box, bilard, piłkarzyki)
 • rozległy ogród z siłownią zewnętrzną oraz dużym placem zabaw

Wejscie_glowne

Weekendowy pobyt dla rodziny   w zarezerwowanym uprzednio terminie, w okresie 1.10 – 31.12.2018 roku,  z wyłączeniem okresu Świąt Bożego Narodzenia.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

*Na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jedn. Dz. U. z 2012 r., poz. 361 z późn. zm.) wydanie nagród, o których mowa w ust.1 powyżej, podlega opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Obowiązek podatkowy ciąży na Laureacie, wygrywającym nagrodę. W celu dopełnienia formalności, należy skontaktować się z organizatorem. Warunkiem wydania nagrody jest uregulowanie zaliczki na podatek dochodowy.

linia 2px

NAGRODA II STOPNIA

3 x zestaw nagród, składający się z:

Kto zostanie na lodzie? Wesołe pingwiny to niezłe zgrywusy, zawsze gotowe na figle i zabawy. Chowają przed innymi kolorowe jajka. Gracze rzucają 2 kostkami i starają odgadnąć, który pingwin ukrywa jajka w kolorze wskazany przez kostki. Pierwszy gracz, który zbierze na swojej górze lodowej 6 pingwinów wraz z ich kolorowymi jajkami, wygrywa grę. W tej wesołej rywalizacji przydadzą się dobra pamięć i odrobina szczęścia.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Chyba każdy z nas grał kiedyś w kółko i krzyżyk. Nikt jednak nie wyobrażał sobie pewnie, że tę prostą grę można nieco ulepszyć i sprawić, że będzie wymagała jeszcze większych umiejętności taktycznych i dawała jeszcze więcej radości! Wydawnictwo Fox Games stworzyło jednak coś niepowtarzalnego – kółko i krzyżyk z możliwością „zjadania” pionków przeciwnika (albo nawet własnych). Zasady są proste – każdy z graczy dostaje 5 pionków w 3 różnych rozmiarach, aby móc pod nimi schować pionki drugiego gracza. Trzeba więc dobrze rozegrać rundę, aby nie zostać zbyt szybko zjedzonym i jednocześnie móc zjeść przeciwnika.

Gra przeznaczona dla dzieci powyżej 5 roku życia.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

1 x plecaczek-worek

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

1 zestaw kosmetyków  (składający się z: emulsji wodoodpornej dla dzieci spf 25, emulsji wodoodpornej dla dzieci spf 50+,  emulsji wodoodpornej dla dzieci spf30, mleczka dla dzieci wodoodpornego w sprayu spf 30, mleczka dla dzieci po opalaniu)

01116_ZIAJKA EMULSJA DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 25_46826_bs 01114_ZIAJKA EMULSJA DO OPALAN.DLA DZIECI SPF 50+_46822_bs
01118_ZIAJKA MLECZKO DLA DZIECI PO OPALANIU_SPRAY_46818_bs 01115_ZIAJKA EMULSJA DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 30_46824_bs 01117_ZIAJKA MLECZKO DLA DZIECI WODOODPORNE SPF30_SPRAY_46817_bs

Laureaci otrzymują zestawy kosmetyków Ziaja z serii ziajka, które obejmują niezbędne latem preparaty fotoochronne z SPF 25, 30 i 50 oraz łagodzące mleczko po opalaniu. Ziajka już od pierwszych chwil życia Twojego dziecka troszczy się o zdrową pielęgnację i wspomaga naturalne funkcje delikatnej skóry. Przebadane klinicznie, bezpieczne i skuteczne preparaty ziajka powstały w oparciu o długoletnie doświadczenie w opracowywaniu kosmetyków dla dzieci i niemowląt oraz we współpracy ze specjalistami w dziedzinie pediatrii, dermatologii, alergologii i stomatologii.

1 x tonik 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

– w trosce o zdrowie Twojego dziecka

 • Zawiera 9 najważniejszych witamin i wapń, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju
 • Wapń i witamina D są potrzebne do utrzymania zdrowych kości i zębów
 • Polecany wszystkim dzieciom w okresie wzrostu
 • Produkt w 100% naturalny, smaczny, dzieci go lubią.

linia 2px

NAGRODA III STOPNIA

5 x zestaw nagród składający się z:

1 x dowolne obuwie tekstylne lub koszulka wybrana przez laureata w sklepie 

 242p077  110P311
 251X083  116X234

1 x zestaw dwóch książek od  (zestawy zostaną przydzielone laureatom losowo)

zestaw nr 1.

rozowa-walizka.1

sam-i-watson-przeganiaja-gniew.1

zestaw nr 2.

 o-kamilu-ktory-patrzy-rekami.1

 wielka-ksiega-ciemnosci.1

zestaw nr 3.

zwierzeta-wokol-nas-przeciwienstwa.1

 wszyscy-ziewaja.1

zestaw nr 4.

 skarb-czarnej-mumii.1

 ariol-wszyscy-jestesmy-osiolkami.1


zestaw nr 
5.

piate-przez-dziewiate.1

wazne-rzeczy.1

1 x zestaw kosmetyków   (składający się z: emulsji wodoodpornej dla dzieci spf 25, emulsji wodoodpornej dla dzieci spf 50+,  emulsji wodoodpornej dla dzieci spf30, mleczka dla dzieci wodoodpornego w sprayu spf 30, mleczka dla dzieci po opalaniu)

1 x tonik 

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.


Zobacz także

11 naturalnych produktów, które pomogą ci zmniejszyć blizny po trądziku i cesarskim cięciu (i wiele innych)

Chcesz odbudować pewność siebie? Przestań używać tych sześciu słów!

Kochasz wakacje? Powiedz nam, co lubisz najbardziej – daj się poznać!

www.rs-clinic.com.ua

https://swiss-apo.net

масло gm