Kuchnia Lifestyle Zdrowie

10 nawyków żywieniowych, które odmienią twoje życie

Agnieszka Dyniakowska
Agnieszka Dyniakowska
7 kwietnia 2017
6 z 10

Nie opychaj się wieczorami

Fot. iStock / gkrphoto

Zapewne słyszałaś kiedyś powiedzenie „śniadanie jedz jak król, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi” – wiele w nim prawdy! Największe i najbardziej syte posiłki powinnaś zjadać w ciągu dnia, tak, byś mogła je jeszcze strawić i spalić. Nie zostawiaj sobie uczty na wieczór (bo tak fajnie komponuje się z filmem lub ulubionym serialem) i nie próbuj nadrobić posiłków pominiętych w ciągu dnia. Kolację zjedz dwie – trzy godziny przed snem, ale nie najadaj się za bardzo! Będziesz mieć dzięki temu lepszy sen, a rano obudzisz się lekka i świeża.

PoprzedniNastępny
Kuchnia Lifestyle Zdrowie

Home Concept – nowe pomysły na twój dom

Redakcja
Redakcja
7 kwietnia 2017
Fot. Materiały prasowe
 

Już 1 kwietnia 2017 r. na mapie Warszawy i Katowic pojawiły się nowe centra wyposażenia wnętrz Home Concept – i to wcale nie był primaaprilisowy żart! Pod adresem Aleje Jerozolimskie 185 w Warszawie i Aleje Roździeńskiego 191 w Katowicach oficjalnie otwarto wygodne i przyjazne przestrzenie dla wszystkich, którzy remontują, planują lub już urządzają dom.

Home Concept skupia w jednym miejscu około 50 showroomów oferujących produkty wyposażenia wnętrz do kuchni i łazienek, a także podłogi drewniane, grzejniki, oświetlenie, meble i dekoracje. To nowoczesne, komfortowe centrum wyposażenia wnętrz blisko każdego klienta, które daje szanse na odnalezienie indywidualnego stylu i własnego konceptu na wnętrze – od inspiracji do realizacji. Home Concept to także nowe miejsce spotkań – warsztatów, eventów, wydarzeń branżowych. Miejsce, które podąża za nowinkami i światowymi trendami w urządzaniu. Za cel stawia sobie zbudowanie społeczności skupionej wokół designu i architektury wnętrz, a także stworzenie przestrzeni, która umożliwi przyjemne spędzanie wolnego czasu w otoczeniu wyszukanego wzornictwa. Aktualny harmonogram wydarzeń dostępny będzie niebawem na stronie www.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Podczas budowy i aranżacji domu liczą się pomysły, a przede wszystkim kompleksowe rozwiązania. Home Concept to miejsce, gdzie zarówno architekci, jak i klienci indywidualni mogą liczyć na fachową, całościową obsługę! Wybrane showroomy świadczą usługę projektowania wnętrz, transportu oraz montażu zakupionych produktów.

Zapraszamy serdecznie: Home Concept Warszawa, Aleje Jerozolimskie 185 i Home Concept Katowice, Aleje Roździeńskiego 191.


Artykuł powstał we współpracy z 


Kuchnia Lifestyle Zdrowie

Sprawdź, jakie badania profilaktyczne powinnaś wykonać, gdy skończysz 20, 30 i 40 lat

Redakcja
Redakcja
7 kwietnia 2017
Fot. iStock / vitranc
Następny

Zobacz także

http://www.lapjaja.pl/

Trzymaj się mocno i regularnie! #łapjaja

Akcja „Zęby na 6-tkę!”. Weź udział w rodzinnej akcji z nagrodami Oral-B!

„Jestem zdrowa, sprawna, inteligentna. Nie ma dla mnie pracy”. Przezroczyste po pięćdziesiątce